O Nas

Witamy w lecznicy Canwet .

Jesteśmy jedną z największych i najstarszych lecznic na Podlasiu. Istniejemy od 1990 roku. Mamy już ponad 30 tysięcy stałych klientów. Towarzyszymy im od szczenięcia po późną starość. Naszym pacjentom zapewniamy kompleksową, profesjonalną opiekę. Dbamy o nich nie tylko wtedy gdy chorują, dużo uwagi poświęcamy też profilaktyce.

Mamy własne, bogato wyposażone, zaplecze diagnostyczne ( przeprowadzamy badania RTG +tor wizyjny,EKG, USG ,Gastroskopia,Endoskopia), dysponujemy własnym dobrze wyposażonym laboratorium analitycznym,apteką i szpitalem. Obok zabiegów typowo weterynaryjnych, świadczymy specjalistyczne usługi pielęgnacyjne i zabiegi rehabilitacyjne..

W naszym sklepie właściciele zwierząt mogą kupić zarówno markowe smycze i obroże jak i akcesoria do pielęgnacji i zabawy.Posiadamy w stałej ofercie karmy bytowe z atestem weterynaryjnym w różnych przedziałach cenowych, oraz szeroki wybór diet weterynaryjnych. 

Nasi pracownicy wciąż podnoszą swoje kwalifikacje, poprzez uczestnictwo w specjalistycznych kursach i sympozjach. Niesiemy pomoc wszystkim potrzebującym zwierzętom, zarówno w siedzibie naszej lecznicy, jak i podczas wizyt domowych.U nas załatwisz wszystko kompleksowo.

 

Zapraszamy
Właściciele: Michał Geniusz i Robert Wojtacha